+90 212 343 45 71 tukd@tukd.org.tr

Menu
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Ankara Şubesi

2013 Uluslararası Üniversiteli Kadınlar Federasyonu Kongresi

By In IFUW, IFUW - UWE On 15 Ocak 2018


Yeni: www.ifuw2013istanbul.org

 

TÜKD‘nin Değerli Başkanları, Üyeleri ve Değerli Dostlar,

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği olarak 16 – 21 Ağustos 2013 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak 31. IFUW (Uluslararası Üniversiteli Kadınlar Federasyonu) Konferansına ülkemiz ilk kez ev sahibi olacaktır.

Kongre Kadir Has Üniversitesinde gerçekleşecek olan IFUW Kongresinin konusu ‘’Sürdürülebilir Geleceğe Ulaşmada Kadınların Rolü: Eğitim, Şiddet, Kadının İnsan Hakları, Kadın ve Kentlileşme’’ olup, Derneğimiz Kadın ve Kentlileşme konusunu seçmiştir Kongre merkezi tüm katılımcılara çok rahat çalışma imkanı sunarken, ilgi çekici paralel oturumlar, sergiler ve çalıştaylara katılma imkanı verecektir.

Doğu ile Batı’nın birleştiği İstanbul’da yeni dostluklar kurarken, eski dostlarla buluşma fırsatına sahip olacağız. Birlikte IFUW’nun yol haritasını çizerken bizden daha az şanslı kadınların hayatlarına katkı sunacak çalışmalar yapma imkanı bulabileceğiz.

2013 Kongresinde IFUW üyesi 62 ülkeden gelecek misafirlerimizi ağırlarken, gerek yaptığımız projeler, gerekse başarılı organizasyon, düzenleyeceğimiz panel ve söyleşilerle Türk kadınını en iyi şekilde hep birlikte temsil etmenin gururunu yaşayacağız.

Konferans ilgili bilgileri ve yeni gelişmeleri www.tukd.org sitesinden takip edebilirsiniz.

Sevgi, saygı ve dayanışma dileklerimizle,

Nazan MOROĞLU
TÜKD Genel BAŞKANI 

Ayrıntılı bilgi için: www.ifuw.org


About the Author

paragonTeknoloji

Comments are closed here.